Programy pre firmy

Prázdny

Projekt UsmievAnka predstavuje zábavu pre deti rôzneho druhu :

spev, tanec, diskotéka, kúzla, divadielko, hry, a najmä interaktívny program s animačnými doplňujúcimi materiálmi.

Projekt UsmievAnka ponúka taktiež rozmanité tvorivé dielne, výrobu detských akcií na kľúč s rôznym príslušenstvom stanov a pódií.

Ponuka programov pre vašu firmu, pre vašu Obec, Mesto, pre podujatie rôzneho verejného typu alebo ako program/koncert pre váš Kultúrny dom, prípadne vám program vyskladáme podľa vašich potrieb dohodou.

Prázdny

Základné typy programov:

kliknite na Vami vybraný program

1. ZÁBAVNÉ DOPOLUDNIE (popoludnie) S USMIEVANKOU

ide o program/koncert použiteľný kedykoľvek počas roka, kde sú odprezentované najväčšie hity UsmievAnky s najviac zábavnými prvkami (divadlo, kúzla).

Tu sa najprv zoznámime s UsmievAnkou, rozprávkovou mamkou - odkiaľ prichádza, a kde je tá Usmiata krajina, z ktorej prišla...a čo všetko plánuje detičky naučiť.....ďalej si s deťmi si prejde interaktívne piesne, najčastejšie o zvieratkách, o vláčiku, o semafóre, o hudobných nástrojoch, o kamarátstve a podobne....a postupne program prechádza do diskotéky a s rozdávaním podpisových kariet, papierových klobúčikov.

Je to základný a východzí program UsmievAnky,

V programe môže byť prizvaný aj bábkoherec (za príplatok) so Zvedavkom za účelom kompletného divadelného vystúpenia. 

V programe môžu byť použité kúzla.

2. KARNEVAL

je zábavná diskotéková party postavená na mieru pre vaše deti v karnevalových maskách, ktorá predstavuje najmä diskotéku, tanec, spev- s hudbou aj bez hudby, na spestrenie básničky, kúzla.

Program je postavený na karnevalovej hymne, ktorú sa UsmievAnka snaží naučiť spievať vaše deti, aj UsmievAnka si nahodí klobúk alebo šašovský nos, veľkého motýlika....

UsmievAnka si v predeloch hudby nasadzuje škrabošky a iné masky na hlavu a deti hádajú- aká je to maska.....

Program je orientovaný diskotékovo s rozdávaním balónikov.... detské kúzla, konfety, predvádzanie tancov.

3. VESELÁ VEĽKONOČNÁ BESIEDKA

je program/koncert určený pre sviatky jari, plný farieb a piesní- o jari, o včielke, ktorá je prvým poslom jari, o zajačikoch, ktoré maľujú vajíčka a o vajíčkach a najkrajších sviatkoch jari. Porozprávame sa o tom, čo je to jar, ktoré mládatká sa rodia na jar, ktoré sa liahnu z vajíčka, prečo je vajíčko symbolom života....program plný vajíčok, obrázkov, plyšákov v tvare sliepočky, kačičiek, zajačikov...naučíme sa aj miešanie základných farieb na niekoľkých vajíčkach.

Ústrednou piesňou, ktorú sa deti učia je Veľkonočná pieseň o zajkovi.....

4. DEŇ ZEME

program/koncert tematicky upravený s oslavou Dňa zeme. Ústrednou piesňou sa stáva pieseň Naša zem je guľatá...porozprávame sa o tom, kto každý žije na zemeguli, aké rasy ľudí, aké zvieratá, ďalej tu sú zaraďované pesničky o zvieratách.

Porozprávame sa o tom ako našej matičke Zemi ubližujeme a ako jej naopak vieme pomôcť. Porozprávame sa aj o upratovaní, o recyklácií obalov, o správnom zahadzovaní smetia....o tom, čo všetko sa smie a nesmie robiť pre naše okolie...Pesnička „Čo vy na to sluší sa to?“

5. MDD a jeho oslava

je veselý pesničkový tanečný program prestriedaný s kúzlami a máličko s divadelnou zložkou so Zvedavkom. Pre detičky sú tu tiež zaraďované ukazovacie  básničky a hádanky. Tematika piesní sa dotýka detí, ich oslavy, opiera sa o rodinu, o školu a ich povinností.

Stredobodom programu je diskotéka, animačné programy, zapájanie detí do spevov, do tancov, do piesní, do ukazovania.... ako robia jednotlivé zvieratká, ako sa hraje na hudobných nástrojoch a podobne

Tieto akcie sú spojené s letom čiže obyčajne vonku, môžeme ich vykonávať aj v exteriéri ale aj interiéri....

Obsahovo je program ladený na interaktívne piesne plus diskotéka, možnosť pozvať bábkoherca so Zvedavkom.

Program je možné doplniť o dve až tri malé detské speváčky..

Pre detičky vieme vyskladať darčekové balíčky.....

Možnosť využitia nášho UsmievAnkovho domčeka s pódiom- viď v prílohe.

6. DEŇ RODINY

zábavný a krásny program na najmilší sviatok – Deň rodiny- tematicky ladený okruh piesní a vystúpenia so zreteľom na rodinu, na mamku, na ocka, ....takto sú vybrane aj pesničky aj básne, plus samozrejme animácie, diskotéka a prípadne kúzla...ústredná pieseň „Svet je plný detí úsmevov a radostí“, ďalšia pieseň Detská koleda a iné ďakovné piesne pre rodičov. V programe vieme zaradiť aj niekoľko retro piesní od Kocianovej, Oláryovej, Hermelyovej spievaných UsmievAnkou.

7. ROZLÚČKA SO ŠKOLSKÝM ROKOM

veselý pesničkový tanečný program usporiadaný pri rozlúčke so školským rokom, je to akcia najviac obľúbená v exteriéri...., tanec, kúzla básničky, diskotéka, prípadne divadelná zložka so Zvedavkom, kde môže byť prizvaný aj bábkoherec. V programe môžu vystúpiť aj malé detské speváčky 2-3.

Akciu vieme vykonávať vonku aj vo vnútri vášho interiéru, na akcii sa môžu rozdávať aj darčeky po vzájomnej dohode s organizátorom. Pesničky sa týkajú tematiky školy, predmetov a činností v škole, abecedy, matematiky a podobne.

Možnosť využitia nášho UsmievAnkovho domčeka- viď v prílohe.

8. RÔZNE VÝROČIA FIRIEM, NARODENINY, JUBILEÁ....

zábavný program pre vaše detičky v súvislosti s výročím vašej firmy alebo iných jubileí. Ponúkame tanec, spev, kúzla, zábavu, rôzne hry a súťaže.

Tu je vhodné dohodnúť s firmou a dať vyrobiť napríklad papierové klobúky pre detičky so špeciálnou grafikou.....s logom firmy, alebo  internetovými adresami firmy, ich sponzorov a podobne... s číslom narodenín, ktoré firma pripravuje, oslavuje...tu je možné použiť všetky ponuky ako sú uvedené vyššie....súčasťou tejto oslavy je veľmi dôležitá pesnička “Narodeninová“ ktorú spievame na akcii aj viackrát....

Možnosť využitia nášho UsmievAnkovho domčeka s pódiom- viď v prílohe.

9. ZIMNÉ ALEBO ZIMNO- VIANOČNÉ BESIEDKY/PROGRAMY

Hodinový program so zimnými a následne vianočnými piesňami spojený s interaktívnymi piesňami – kde sú deti zapájané priamo do programu, držia obrázky, dostanú mikulášske čiapky, ukazujú ako sa pečú perníčky.... Stredobodom je zimno – vianočná diskotéka s prvkami zimy, alebo Vianoc. Deťom sú rozdávané balóniky (v bielej farbe s potlačou), omaľovávacie kartičky, cukríky. Budeme „piecť“ medovníky, ukážeme si ako sa korčuľuje, lyžuje, ako ozdobiť stromček  a s akými ozdôbkami.......Stredobodom programu bude advent, vysvetlenie čo to je, adventný veniec a kalendár.

Na záver si zaspievame najkrajšiu pieseň Vianoc: Tichú noc

10. VIANOČNÉ BESIEDKY S MIKULÁŠOM, prípadne aj anjelom-čertom

(v interiéri, exteriéri, na ľadovej ploche, kdekoľvek)

Hodinový program so zimnými ale najviac krásnymi vianočnými piesňami- s príchodom Mikuláša alebo aj anjela (čerta), alebo bábkoherca so snehuliakmi (pozri ďalej foto),alebo na ľadovej ploche s krasokorčuliarmi a ich nacvičenými choreografiami... stredobodom sú vianočné piesne s očakávaním príchodu Mikuláša.

Mikuláš spomenie že toho roku neprišiel so Snehulienkou ale s UsmievAnkou a anjelom (alebo čertom) J tieto akcie vieme uskutočniť v  interiéri, v exteriéri, aj na ľadovej ploche (nakoľko máme prispôsobené kostýmy, kožušteky, kabátiky) Program je interaktívny, deti sú vhodne zapájané do programu. Pre vás je tu možnosť nášho zimného Usmievankovskeho domčeka aj s pódium- aj vonku aj vo vnutri.

11. SILVESTROVSKÁ DETSKÁ PÁRTY

s najkrajšími zimnými pesničkami a diskotékou, a samozrejme so Silvestrovskou „hymnou“ , čo je pesnička Silvestrovská a tiež so silvestrovskými básničkami. Program plný konfiet, detských kúziel, tanca, vtipov a humoru.

Program môže byť obohatený o dve- tri detské speváčky, samozrejme o bábkoherca.

12. AKCIE NA ĽADOVEJ PLOCHE

Sú tými najkrajšími akciami počas zimy, vianočných a silvestrovských sviatkov na ľadovej ploche, a to či už krytej alebo nekrytej. S košickým Krasoklubom KC Košice vieme vám pripraviť aj akciu na ľadovej ploche spolu s krásnymi choreografiami krasokorčuliarov košického KC Klubu, ktorí korčulujú na pesničky UsmievAnky: (a spolu s Mikulášom, čertom atď)

Platba krasokorčuliarov podľa vzájomnej dohody.

Prázdny

Doplnkové služby UsmievAnka:

pre vaše detské akcie ponúkame nasledovné služby:

 1. Ponuka detských tvorivých dielní s UsmievAnkou :)
  -výroba upomienkových predmetov pre deti ako: výroba škrabošiek, čeleniek, masiek na karneval, výroba papierových klobúkov, vianočných ozdôb, indiánskych čeleniek a doplnkov, výroba zvieratiek z toaletného papiera prípadne z korku (využitý odpadový materiál z hotela), výroba záložiek do kníh, skladanie lietadielok, parníkov z papiera
  -odliatky rúk zo sadry ako upomienkový predmet
  -nafukovanie balónikov
  -výuka viazania uzlov (pre malých námorníkov)
  -výroba lampiónov, výroba loptičiek na gumičke, vrtuliek, pexesa, puzzle,
 2. Súťaže s deťmi s UsmievAnkou- spojená s výrobou medailí ako cien
 3. Karaoke show
 4. Maskoti na akcii
 5. Balónkar s tvarujúcimi balónikmi
 6. Vyrazenie jubilejných mincií a medailí pre vašu akciu- po dohode s organizátorom, napríklad jubileum hotela a podobne, minca alebo medaila pre šťastie s emblémom hotela
 7. Ponuka pódií a stanov na akciu – rôzne rozmery pódií so zastrešením stanov od 4 krát 4 metrov až po 16 krát 16 metrov, môžu a nemusia byť s príslušenstvom (plastové stoly, stoličky s podsedákmi)
 8. Celkovo výroba detských akcií na kľúč

  Ceny  po osobnej konzultácii a dohode!!!

Prázdny
Prázdny

Ak máte záujem o CD, MaľovAnku alebo animačný pesničkový program UsmievAnky

prosím zanechajte nám na seba kontakt.

Mám záujem o:

Prázdny

info@usmievanka.sk
+421915206406
+421907144255

UsmievAnka spieva deťom

Pesničkovo animačný zábavný program pre deti, plný piesní, tanca, hier a zábavy.

Pozrite si našu fun page